Ostame maad

  Hinnasoov aitab meil pakkumise teha kiiremini ja mugavamalt. Lubame, et me ei levita Sinu andmeid kolmandatele osapooltele ning kasutame neid vaid Sulle parima võimaliku tehingu pakkumiseks.

  Saada oma maapakkumine ja hinnasoov – vastame kiiresti!

  Rästa 18-2 (1. korrus)
  13417, Tallinn, Eesti

  OÜ ESTEST PR
  Reg.nr.10256249
  EE100251623

  Ostame maad. Põllumaa ja metsamaa, metsa ja põllumajandusettevõtete ost üle Eesti!

  Ostame põllu- ja metsamaad kõigis Eesti maakondades. Kui soovite kiiret tehingut ja raha kohe kätte, saame teha ostuotsuse ja korraldada turvalise notariaalse ostu-müügitehingu mõne päeva jooksul!

  Põllumaa ost

  Ostame põllumaad kõikjal Eestis – kiire ja turvaline tehing parima hinnaga! Ootame pakkumisi nii hea mullaviljakusega põldudele, söötis põllumaadele kui ka juba võsastunud põllumaadele, pakkuda võib nii väiksemaid põllulappe kui ka suuri põllumassiive! 

  Saada müüdava kinnistu katastritunnus – vastame kiiresti ja teeme ostuotsuse mõne päeva jooksul! Vajad abi müügiga seotud asjaajamisel? Pakume tasuta konsultatsiooni ning usaldusväärsete partnerite abiga saame korraldada kiiresti vajalikud mõõdistused.

  Metsamaa ja metsa ost

  Soovid teenida tulu raieküpselt metsalt? Otsid uut omanikku keskealise metsaga maale? Või hoopis metsanoorendikule? Ostame erinevates kasvuetappides metsamaad nii Lõuna-Eestis kui ka saartel. 

  Müügiks sobivad nii okaspuumetsad kui ka lehtpuumetsad, enam kui 25-aastase metsamajandamise kogemusega oskame hoolt kanda kõigi metsatüüpide eest. Kiire ja turvaline tehing metsamaa müügil!

  Talude, maamajade ja põllumajandusettevõtete ost

  Sul on talumaja, mille juurde kuulub arvestatav kogus metsa või maad? Saada meile katastritunnus ja oma hinnasoov ning teeme pakkumise! Meile võib pakkuda talusid, suvilaid ning ka aktiivselt toimetavaid põllumajandusettevõtteid. Ainult hoovialaga talumajasid me ei osta.

  Meile võib pakkuda ka ainult osa talu juurde kuuluvast metsast või maast ning soovi korral on võimalik välja mõõta taluhooned koos hoovialaga. Kindla müügisoovi korral korraldame vajalikud maamõõtmised maa müügiga seotud asjaajamise omal kulul.

  Piirangutega metsa ja maa ost

  Sinu mets või maa asub looduskaitselise piiraguga alal või vääriselupaigas? Maal on hüpoteek või on tegemist kaasomandis maaga? Need piirangud ei takista ostu-müügitehingut!

  Vajadusel saame aidata tehinguga seotud asjaajamisel ning kaasomandis maa reaalosadeks mõõtmisel. Soovite oma metsa või maad müüa? Tehke kindlasti pakkumine meile!

  Raieõiguse ost. Metsa ost

  Soovite jätta metsamaa endale kuid raieküpselt metsalt tulu teenida? Ostame raieõiguse! Majandame metsa vastutustundlikult – pakume õiglase hinna ning jätame raie lõppedes alles soodsa aluspinna uue metsa tekkeks.

  Aktiivselt metsa majandava ettevõttena saame teostada kogu raie ise: aitame koostöös partneritega koostada metsakorralduskava, teeme raie ettevalmistustööd, raiume puidu sortimentideks ning korraldame ära veo ja müügi. Küsi pakkumist!

  Kuidas toimub maa ostu-müügitehing?

  Esmalt palun saada andmed metsa või maa kohta, mida soovid müüa. Esmatähtis on katastritunnus, kuid igasugune lisainfo aitab jõuda kiirema vastuseni. Kui soovite müüa osa kinnistust, kirjeldage palun millist osa täpsemalt müüa soovite ning saatke meile ka oma hinnasoov.

  Kui olete oma müügisoovi teele pannud, vaatame lähteandmed üle ning vajadusel küsime lisainfot. Ostuotsuse saame teha üldjuhul mõne tööpäeva jooksul, anname sellest ka koheselt teada.

  Pakkumise sobivuse korral vormistame tehingu notariaalselt 1-2 tööpäeva jooksul. Raha saame tasuda kohe ja 100 % turvaliselt kasutades selleks notari deposiitkontot.

  Maapakkumised.ee - kiire tehing parima hinnaga!

  Enam kui 25-aastase kogemusega metsa- ja maatehingutes oskame anda asjatundlikku abi heade müügiotsuste tegemiseks. Saame kõigile müüjatele tagada kiire ja turvalise tehingu.

  Ise metsa majandades ning stabiilsete partneritega põllumajandussektoris kanname Eesti metsa ja maa eest väärt hoolt.

  Soovid maad või metsa müüa? Küsi meilt kindlasti pakkumist, sest saame pakkuda paremat hinda kui vahendajad, kes otsivad kiiret vaheltkasu. Soovime jõudu tarkade müügiotsuste tegemisel!

  Metsamaa ost

  Ostame põllumaad

  Ostame metsa, metsamaad ja põllumaad koos talu või maamajaga

  Ostame põllumaad koos metsaga

  Metsanoorendike ost

  Keskealise metsaga metsamaa ost

  Ostame raieküpse metsaga metsamaad

  Ostame osa metsa- või põllukinnistust

  Ostame rohumaad

  Ostame raieõigust

  Võsastunud põllumaa ost

  Ostame teostatud raiega metsamaad

  Põllu- ja metsamaa ost piirangualadel

  Ostame kaasomandis maad

  Ostame hüpoteegiga koormatud metsamaad ja põllumaad

   Täname saadetud päringu eest!

   Palun jätke oma hinnasoov, et saaksime Teile teha pakkumise kiiresti ja mugavalt.

   Soovin saada maapakkumised.ee uudiskirja

   Lubame, et me ei levita meile usaldatud kontakte!
   Täname sõnumi eest. See saadeti teele.